Попов көскө олорооччулар сөп этэ эрээри куһаҕан санаа буолбатах уонна саатар уонча киһи бэйэтин кыаҕынан

Попов көскө олорооччулар сөп этэ эрээри куһаҕан санаа буолбатах уонна саатар уонча киһи бэйэтин кыаҕынан олоҕун оҥосторугар көмөлөһөр улахан тутулуктаах маны уҥуоҕун тоһутан сөп түбэспэт ол курдук е сөп этэ Саха

, Никита, г. Якутск
Юристы уже работают над вопросом
Первые ответы обычно поступают в течение 15 минут