Нужно ли доказывать через ДНК отцовство умершего отца, если в свидетельстве о рождении записан не он?

Дорого дня. Я є позашлюбною дитиною. В свідоцтві про народження - графі "батько" - записано просто прізвище та ім'я діда по материнській лінії. Весь час проживав з матір'ю. Батько не підтримув зв'язок, уникав зустрічей. Нещодавно його не стало. Мене цікавить питання чи маю я право претендувати на спадщину у разі відсутності чи наявності заповіту? Чи необхідно мені буде доводити батьківство ДНК методом? Яка взагалі процедура входу в спадщину (в моєму випадку) Дякую!

, Андрей, г. Москва
Галина Гудкова
Адвокат, г. Москва

ДНК не надо, но надо подтвердить, что он признавал свое отцовство.  Может есть фотографии, нужны свидетели.

Статья 50 СК РФ. Установление судом факта признания отцовства

В случае смерти лица, которое признавало себя отцом ребенка, но не состояло в браке с матерью ребенка, факт признания им отцовства может быть установлен в судебном порядке по правилам, установленным гражданским процессуальным законодательством.